Jako wynik projektu "Komercjalizacja wiedzy drogą do skutecznej współpracy naukowców i przediębiorców województwa zachodniopomorskiego" powstała Interaktywna Gra Symulacyjna. Gra jest dostepna on-line na stronie organizatora - firmy Investin. Gracz ma za zadanie skomercjalizowanie innowacyjnego produktu mając do dyspozycji szereg narzędzi technologicznych, marketingowych, formalno-prawnych itp.

Przy okazji rozgrywki można sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ochrony własności intelektualnej, rynkowej analizy technologii, wyceny technologii, podstawowych pojęć z zakresu funkcjonowania rynku oraz zasad rozwoju innowacyjnego pomysłu.

Zagraj w Interaktywną Grę Symulacyjną...