KARIERA IT – kilka rzeczy, których nie było na studiach! Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę (24.05) do Hotelu Radisson Blu. Jeżeli branża IT nie jest Ci obca, chcesz zdobyć nowe umiejętności lub chcesz nawiązać współpracę z liderami rynku jest to wydarzenie dla Ciebie!

W programie:
  • eksperckie wykłady, m. in.:
  1. Przenikanie zaawansowanych technologii w rozliczeniach finansowych w biznesie z użyciem kryptowalut – możliwości i   zagrożenia  (Artur Jankowski)
  2. KanBo - zarządzanie informacją z wykorzystaniem SharePoint i metodyki Kanban(Arkadiusz Gos)
  3. Kariera w it z open source w tle (od pracownika do własnej firmy) - prawa i licencje (Rafał Malujda)
  4. Great design isn't beautiful (Maciej Pankiewicz)
  5. Agile Software Development with Scrum, Kanban, Lean and XP (Matt Harasymczuk)
  6. Druk 3D - dokąd zmierza, jakie są jego największe zalety oraz ograniczenia. (Bartosz Skiba)
  7. Infrastruktura jako usługa – chmura bliżej administratora i biznesu (Michał Smereczyński)
  • porady specjalistów  z dziedziny budowy wizerunku i kreowania kariery- doradcy zawodowi sprawdzą Twoje CV,
  • interesujące warsztaty – case study ze specjalistami,
  • pokazy druku 3d – technologii, która zmieni przyszłość,
  • możliwość kontaktu z firmami prowadzącymi rekrutację – sprawdź firmę, która Cię interesuje i zostaw im swoje CV, poznaj aktualne projekty rekrutacyjne,
  • konkursy z cennymi nagrodami.

WSTĘP WOLNY – WYSTARCZY TYLKO ZARAJESTROWAĆ SIĘ ONLINE