11-go września hasło „otwarte innowacje" nabierze realnego znaczenia. W Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym spotkają się – z jednej strony – start-upy, spin-offy, innowatorzy i pomysłodawcy (solvers), a z drugiej – korporacje (challengers), które szukają dla siebie nowych rozwiązań i unikatowych technologii.

Na rozwiązanie czekają zadania (challenges) m.in. od takich gigantów jak Beiersdorf, Bertelsmann, Philips czy Synthos. Wydarzenie ma zasięg europejski. Dodatkowo osoby zainteresowane zagadnieniem open innovation mogę zarejestrować się na międzynarodowy warsztat The most efficient way to organise an Open Innovation Marketplace - OIMP.

Strona organizatora: www.iasp.ppnt.poznan.pl