Uwaga! Nadchodzi wirus kreatywności - Design Thinking Week 2014

Według doniesień Stowarzyszenia Top 500 Innovators, kreatywnością zarażonych zostanie ponad 1200 osób z Białegostoku, Częstochowy, Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa, Łodzi, Poznania, Szczecina, Warszawy i Wrocławia. Wśród najczęściej zarażonych odnajdziemy studentów, doktorantów i zwykłych mieszkańców. Narodowy Fundusz Zdrowia informuje, że na ten wirus nie ma szczepionki, dlatego najlepiej mu się poddać. Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju popierają stanowisko Funduszu.

A tak całkiem serio - kiedy ostatnio braliście udział w kreatywnej pracy zespołowej zajmując się czymś ważnym? No właśnie. Część z nas odpowie, że w przedszkolu, część, że w harcerstwie w podstawówce, większość zapewne odpowie, że nie pamięta. Czas to zmienić i sprawić, by podejście zespołowe oraz kreatywne myślenie i postawa na stałe zagościły w waszej praktyce zawodowej i życiu prywatnym. Wyzwólcie ten potencjał w sobie, łamcie schematy i współpracujcie z innymi, by osiągnąć cel.

Czy da się tego nauczyć? Oczywiście! Przecież każdy z nas był dzieckiem i pamięta jak być kreatywnym. Wystarczy zacząć.

Gdzie się tego nauczyć? Okazja sama się nadarza. W dn. 20-24 października br. 10 miast w Polsce organizuje mnóstwo atrakcji i wydarzeń promujących i wykorzystujących metodę kreatywnego myślenia design thinking  pn. Design Thinking Week.

Szczegółowe informacje na  http://www.top500innovators.org/

Daj się zarazić!

Design Thinking Week 2014 w liczbach:
– 10 miast
– 24 warsztaty
– 2 wystawy
– 2 konferencje
– 4 spotkania
– ponad 1000 uczestników

Organizacja:
Organizator Warsztatów w Szczecinie: Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao"
Organizator Główny DT Week 2014: Stowarzyszenie Top 500 Innovators