Jeśli chcesz poznać metodykę, która jest stosowana w kreowaniu nowych produktów i usług dla Apple, GE, Shimano, Converse, Amazon, FedEx czy Coca-Cola, podejmij wyzwanie i koniecznie weź udział w warsztatach CHALLENGE your DESIGN THINKING organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Innowatora „Ordo ex Chao” podczas ogólnopolskiej inicjatywy Design Thinking Week 2014. Patronem naszych warsztatów jest J.M. Rektor Akademii Morskiej w Szczecinie prof. dr hab. inż. kpt. ż.w. Stanisław Gucma. Zapraszamy wszystkich chętnych!

W trakcie organizowanych warsztatów będziemy tworzyć praktyczne rozwiązania dla następujących problemów społecznych:

• 21 października 2014 (wtorek) warsztat 1, godz. 16.00
               Jak przekonać dzieci do jedzenia warzyw i owoców
  • 22 października 2014 (środa) warsztat 2, godz. 16.00
               Jak pomóc seniorom w korzystaniu z Internetu

Ucz się poprzez działanie!
Gwarantujemy poczęstunek oraz dobrą zabawę
i potrzebujemy was do naszego zespołu!

Miejsce: Sala Tradycji, Akademia Morska w Szczecinie, budynek główny przy ul. Wały Chrobrego 1, parter.

Kontakt: tel. 91 48 09 412, tel. 91 48 09 480, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wstęp wolny! Po prostu przyjdź

Organizacja:

Organizator Warsztatów w Szczecinie: Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao"

Organizator Główny DT Week 2014: Stowarzyszenie Top 500 Innovators
Współorganizator i Patron Honorowy: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego