W piątek 23.10.2014 roku o godzinie 16:00 czasu polskiego miało miejsce webinarium "Over and Underthinking: The Case Against Design Thinking" poświęcowe wybranym zagadnieniom korzystania z metodyki design thinking. Tematyka webinarium koncentrowała się na sposobach doboru sposobu myślenia w zależności od przedmiotu i zakresu analizy. Webinarium stanowiło część ogólnopolskiej inicjatywy Design Thinking Week 2014. Prowadzone były przez profesorów z Uniwersytetu Stanforda Marka Schara oraz Jeremiego Sabola. W wirtualnym seminarium wzięli udział pracownicy sfery nauki i biznesu oraz doktoranci i studenci z całej Polski, w tym również przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego Innowatora "Ordo ex Chao".