W czwartek 13 listopada zrealizowaliśmy kolejne prace Koła, w tym dokonaliśmy podsumowania warsztatów CHALLENGE your DESIGN THINKING oraz opracowaliśmy plan zmian w projekcie energetycznym. Ponadto ustalaliśmy szczegóły wizyty studyjnej w światowej klasy ośrodku pracy kreatywnej Hasso-Plattner-Institut School of Design Thinking na Uniwersytecie Poczdamskim. Członkowie naszego Koła wybierają się tam w grudniu br. Ostatnia sprawą było omówienie kwestii kadrowe Koła i naboru nowych studentów - szczegóły w zakładce Terminarz. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pracach wszystkich chętnych i majacych zapał studentów. W razie pytań prosimy o Kontakt.