Najbliższe spotkanie Koła we wtorek 05.11.2013 o godz. 15:30 w Sali Senatu (II piętro, bud. główny AM przy ul. Wały chrobrego). Materiały pomocnicze do zajęć znajdziecie na Google Drive naszego Koła. Tematem wiodącym spotkania będzie definiowanie problemów czyli II etap metodyki Design Thinking. Do zobaczenia.

Deniniowanie jest elementem procesu design thinking, rosyjskiej metodyki TRIZ i wielu innych sposobów działania. Prawidłowe zdefiniowanie problemu jest kluczem do sukcesu. Zachęcamy do obejrzenia poniższego filmu, w którym przedstawiono m.in. istotność definiowania w efektywnym rozwiązywaniu złozonych problemów.