W kwartalniku Industrial Monitor  - produkcja i utrzymanie ruchu (03/2015, Q1(15), 52-57) ukazał się obszerny artykuł pt Metody tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych - DESIGN THINKING. Z materiału możemy dowiedzieć się czym jest design thinking oraz poznać szczegóły zorganizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" w zeszłym roku warsztatów podczas ogólnopolskiego festiwalu Design Thinking Week 2014. Wydarzenie realizowane było pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Serdecznie zachęcamy do przeczytania artykułu.

Artykuł on-line: Metody tworzenia innowacyjnych rozwiązań technicznych - DESIGN THINKING.