15 kwietnia br. na Wydziale Informatyki ZUT przy ul. Żołnierskiej w Szczecinie odbędzie się konferencja r@bbIT_2015, która jest wydarzeniem mającym na celu promowanie i rozwój współpracy środowiska biznesu oraz szkolnictwa akademickiego w obrębie sektora IT w regionie. Na konferencji r@bbIT_2015 odbywają się targi pracy IT, prezentacje firm, spotkania z doradcami zawodowymi, a także pokazy technologii firm IT oraz potencjału badawczego i laboratoriów Wydziału Informatyki ZUT.

Dla firm z branży IT udział w tym wydarzeniu stanowi okazję poznania i nawiązania relacji z przyszłym pracownikiem oraz prezentacji działalności firmy. Dla studentów wydarzenie jest nie tylko okazją do kontaktu z branżą IT, ale również szansą sprawdzenia posiadanych kompetencji zawodowych poszukiwanych na rynku pracy.  Serdecznie zachęcamy do współpracy i udziału w tym wydarzeniu!