Na spotkaniu Koła 21.04.2015 roku rozpoczęliśmy cykl prac poświęconych zgłebianiu metodyki TRIZ - Teoria Rozwiazywania Innowacyjnych Zagadnień. Po wprowadzeniu do tematu przez naszych opiekunów obejrzeliśmy trzy filmy instruktażowe kursu Pegasus BIO TRIZ opracowene przy współpracy z ekspertami dr. Nikolayem Bogatyrevem oraz dr. Olgą Bogatyryevą. Kolejno obejrzeliśmy i przedyskutowaliśmy zagadnienia przedstawione w filmach: Inventive Mind, Core of a Challenge oraz Ideal Final Result. Jednocześnie korzystając z okazji, zapraszamy wszystkich przyszłych inżynierów na najbliższe spotkanie Koła 28.04.2015, gdzie będziemy dalej zgłębiac algorytmiczne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Nie jesteś pewien, czy to Koło jest dla Ciebie? Obejrzyj czym się zajmujemy TUTAJ !!!