W konkursie Dziennika Gazeta Prawna "Eureka! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki" zainicjowano głosowanie internautów. Pośród wynalazków znajduje się opracowane przez członka honorowego SKN Innowatora "Ordo ex Chao" prof. Bolesława Kuźniewskiego pn. "Podwodny zespół prądotwórczy oraz sposób posadowienia w morskiej toni wodnej" (tabela: wynalazki uczelni, nr 1). Zachęcamy do głosowania na ten wynalazek. Na zgłoszenia redakcja DGP oczekuje od 11 do 24 maja 2015 r. Przesyłajcie je na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Należy podać numer wynalazku z tabeli czyli nr 1 wynalazek uczelniany i jednym zdaniem uzasadnić swój wybór. Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają od organizatora e-booki i dostępy do e-DGP. Wybierajcie i głosujcie!

Strona organizatora: http://edukacja.dziennik.pl/eureka-dgp
Więcej o wynalazku