Koło Naukowe Logistyki i Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie we współpracy z Fundacją Kongres Morski jest organizatorem trzeciego Międzynarodowego Kongresu Morskiego Młodych – jest to wydarzenie towarzyszące Międzynarodowemu Kongresowi Morskiemu. Zapraszamy wszystkich studentów kół naukowych związanych z branżą TSL (Transport - Spedycja - Logistyka) do wzięcia udziału w tym niecodziennym wydarzeniu, które odbędzie w dniach 9-10 czerwca 2015 r w Akademii Morskiej w Szczecinie.

Tegorocznym hasłem przewodnim Kongresu Morskiego Młodych jest „Młodzi oceanem możliwości”. Koszt uczestnictwa to jedyne 40 zł, który obejmuje obiad, przerwy kawowe, pakiet konferencyjny oraz opłatę związaną z możliwością udziału w Międzynarodowym Kongresie Morskim oraz Międzynarodowym Kongresie Morskim Młodych (opłata nie obejmuje kosztów noclegu). Więcej informacji można uzyskać pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie internetowej organizatora.