Ostatnie kilka dni na oddanie głosu na wynalazek naszego członka honorowego i wieloletniego pracownika naszej uczelni prof. Bolesława Kuźniewskiego w konkursie Dziennika Gazeta Prawna "Eureka! DGP - Odkrywamy polskie wynalazki". Zagłosuj na jego wynalazek pn. "Podwodny zespół prądotwórczy oraz sposób posadowienia w morskiej toni wodnej". Do 24 maja 2015 r. trzeba wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. email o treści: "nr 1 wynalazek uczelniany" i jednym zdaniem uzasadnić swój wybór. Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają od organizatora e-booki i dostępy do e-DGP. Wybierajcie i głosujcie!