Otrzymalismy informację o konferencji pt.: „Zawody przyszłości”, która odbędzie się dnia 23.10.2015r. o godzinie 10:00 we Wrocławiu. podczas wydarzenia zostaną poruszone tematy dotyczące problemów związanych z współczesnym oraz przyszłym zatrudnieniem. Aktualnie na rynku pracy jest dużo młodych, wykształconych ludzi, którzy nie znajdują zatrudnienia w wyuczonych zawodach.

Podczas konferencji organizatorzy przedstawią zapotrzebowanie rynkowe na specjalistów. Ponadto mogą Państwo na Konferencji wygłosić swoją prezentację/artykuł dotyczący swoich spostrzeżeń i wiedzy na temat „Zawodów przyszłości”. W przypadku chęci wygłoszenia prezentacji/artykułu należy przesłać materiał do 09.10.2015 na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa. Więcej informacji o konferencji oraz harmonogram znajduje się na stronie internetowej http://www.klasterbri.pl/. Dodatkowych informacji udziela organizator: tel.: +48 505 073 322 lub e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..