Podczas piątego dnia realizacji festiwalu Design Thinking Week 2015 realizowany jest pierwszy ze szczecińskich warsztatów pt. "Jak obsłużyć klientów o bardzo małym budżecie zgłaszających się do agencji reklamowej?". Warsztat odbywa się w szczecińskim Business Linku i jest prowadzony przez Pawła Żebrowskiego i Huberta Dybę z RCITT ZUT. Oprócz Szczecina, dzisiejsze wydarzenia stowarzyszone realizowane są w Gdyni, Warszawie i Wrocławiu.

A wieczorem o 19:00 webinarium prof. Clarka Celloga z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkley pt. "What’s next? – the importance of DT results implementation". Zachęcamy do rejestracji i udziału!