W związku ze świętem Odzyskania Niepodległości kolejne zajęcia Koła odbędą się dopiero za 2 tyg. Zajęcia zrealizujemy dn. 19.11.2013 o godzinie 15:30 w Sali Senatu. Tematem przewodnim będzie tworzenie zespołów - komunikacja. Oprócz członków Koła na zajęcia zapraszamy nowe osoby, chętne do uczestnictwa w naszych pracach.

W ramach przygotowania do kolejnych zajęć prosimy o:
  • obejrzenie filmiku nt. komunikacji, który jest w materiałach podstawowych umieszczonych na naszym Google Drive;
  • wykorzystanie arkusza 6 kapeluszy do rozwiązania “zadania z definiowania problemu” (metoda 6 kapeluszy jest opisana w pliku umieszczonym w tym samym katalogu);
  • zastanowienie się i przedyskutowanie tematu ewentualnego projektu w ramach Valeo Innovation Challange.