Ale się działo! W Akademii Morskiej w Szczecinie goścliliśmy przedstawicieli sołectw oraz organizacji pozarządowych powiatu polickiego, studentów, nauczycieli jak również urzędników ze starostwa powiatowego w Policach.

Szczególne podziękowania kierujemy do starosty powiatu polickiego, pana Andrzeja Bednarka, za to, że miał odwagę wziąć to spotkanie na klatę. A łatwe nie było.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność, pracę organiczną i dobrą zabawę, które, mamy nadzieję, przekują teorię w praktykę i gadanie w działanie.

Cztery zespoły pracowały nad następującymi zagadnieniami:
1. Jak poprawić komunikację starostwa powiatowego z mieszkańcami w taki sposób, aby znali oni kompetencje urzędu i nie mylili go z urzędem gminy?
2. Jak wzmocnić komunikację starostwa z organizacjami pozarządowymi w powiecie?
3. Jak poprawić obsługę interesanta w powiecie polickim?
4. Jak wykorzystać inicjatywy oddolne do obustronnej komunikacji starostwa z mieszkańcami?

A oto krótka fotorelacja: