Departament Stanu USA, Ambasada Amerykańska w Warszawie, Camp Counselors USA - Poland, partner Departamentu Stanu USA zapraszają na targi pracy wakacyjnej w Stanach Zjednoczonych z udziałem amerykańskich pracodawców – Work Experience Summer 2016 Job Fair. Zapisy już ruszyły, rejestracja na wydarzenie: http://footprints.ccusa.com/. Zachęcamy do udziału.

Dlaczego warto wziąć udział w Targach Pracy?

• praca na podstawie bezpośredniej rozmowy z pracodawcą,
  • podpisanie kontraktu na piśmie od razu na targach,
  • grupy studentów mogą pracować i mieszkać razem,
  • praca razem ze studentami z całego świata, z 62 krajów,
  • duże miejsca, atrakcje na miejscu, benefity pracownicze,
  • poznanie osób z Polski jadących w to samo miejsce pracy.
Osoba kontaktowa w razie zapytań:
  • Marek Witkowski,
  • tel. 506 761 744,
CCUSA jest międzynarodową organizacją oferującą wyjazdy wakacyjne dla studentów z 60 krajów. Działa od 30 lat. Ma status oficjalnego partnera Departamentu Stanu USA. Liczba uczestników przekroczyła w tym roku 440 000. Współpracuje z ponad 1300 pracodawcami. Studenci nabierają cennego doświadczenia zawodowego, otrzymując jednocześnie pełnowymiarowe wynagrodzenie. Wyjazd jest każdorazowo dopasowywany do uczestnika. Każdy jest pod opieką CCUSA od chwili podpisania kontraktu do powrotu do kraju, 24 godziny na dobę. CCUSA jest na liście Organizacji współpracujących z Ambasadą Amerykańską w Warszawie.

kom 24h: + 48 506 761 744
facebook 24h: facebook.com/rysios - subskrybuj, bieżące aktualności z regionu
footprints.ccusa.com - tu zacznij aplikację, im szybciej tym lepiej

Camp Counselor USA-Poland