Katedra Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego wraz z  Kołem Kreatywności Biznesowej BIZAKTYWNE. zapraszają do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "CREATIVE VIBES Kreatywnością rozwijamy biznes" mającej się odbyć w dniach 6-7 maja 2016 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Celem konferencji jest poszukiwanie przejawów kreatywności w biznesie oraz efektów jej wykorzystywania w tym obszarze. Zachęcamy do usziału.

Organizatorzy wspólnie z uczestnikami będą poszukiwać argumentów, dlaczego warto wychodzić poza schemat, tworzyć innowacje, jak również realizować swoje pasje w życiu zawodowym. Pierwszego dnia konferencji zaplanowane są panele dyskusyjne, na których wystąpią praktycy, przedstawiciele biznesu, którzy na swoim przykładzie opiszą rolę kreatywności w ich życiu zawodowym oraz rozwoju firm, które stworzyli lub dla których pracują. Wieczorem odbędzie zabawa integracyjna w postaci gry, której formuła zapewni uczestnikom kreatywną rozrywkę. Dzień zakończy Creative Party - spotkanie przy dźwiękach muzyki na patio Wydziału Zarządzania, które będzie okazją do integracji oraz nawiązania nowych kontaktów.

Drugiego dnia przeprowadzone zostaną warsztaty. Będą one dedykowane dla młodych start-upowców oraz studentów. Przedstawiciele środowiska akademickiego poprowadzą warsztaty podczas, których opowiedzą o nowoczesnych metodach zarządzania organizacjami oraz ludźmi w sposób rozwijający w nich potencjał i zaangażowanie do wykorzystywania pojawiających się szans rozwoju. Warsztaty dla studentów będą niepowtarzalną okazją do rozwinięcia kompetencji zawodowych, u podstaw których leży nieszablonowe myślenie.

Strona organizatora: http://bizaktywne.wz.uni.lodz.pl/konferencja/