W dniu 2 września Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych zorganizuje drugą edycję ogólnopolskiej e-Konferencji Innowacyjnych Projektów Badawczych IPB. Celem wydarzenia jest wspieranie naukowców oraz rozwoju innowacji w polskiej nauce i gospodarce. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Organizatorzy zapraszają naukowców do: zaprezentowania prowadzonych innowacyjnych projektów badawczych w formie posteru lub krótkiej prezentacji, udziału w dyskusji nad kierunkami rozwoju badań oraz polskiej gospodarki. W konferencji można wziąć udział jako słuchacz, autor posteru lub prelegent. Wystarczy łącze internetowe i czas 2 września. Po wystąpieniach przewidziana jest dyskusja, która stwarza nie tylko możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także umożliwia nawiązanie kontaktów z Naukowcami z całej Polski. Każdy z uczestników e-konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz materiały konferencyjne. Oferujemy również możliwość publikacji referatu w formie elektronicznej lub elektronicznej i papierowej.

Więcej informacji:
konferencja-ipb.pl - na stronie znajdziesz formularz rejestracyjny
tel. 505 073 322