Do 20 października 2016 r. trwa rejestracja zespołów studenckich, które chcą wziąć udział w konkursie Global Management Challenge Poland 2016. Konkurs jest rozbudowaną symulacją biznesową, podczas której zespoły wcielają się w role zarządów przedsiębiorstw i rywalizują ze sobą na wirtualnym rynku. Zwycięski zespół będzie reprezentował Polskę podczas Światowego Konkursu Global Management Challenge.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą przesyłać zespoły studenckie. Zespół może składać się z 3-5 osób. W skład zespołu mogą wchodzić studenci od II do V roku studiów. Istnieje możliwość tworzenia zespołu konkursowego przez osoby z różnych lat studiów, różnych kierunków studiów oraz różnych uczelni.

Szczegółowe informacje nt. konkursu