Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych (www.plusuj.pl) wraz z Klastrem B+R&I (www.klasterbri.pl) organizuje cykl 5 konferencji, których celem jest przygotowanie środowiska akademickiego do współpracy z przedsiębiorstwami na rzecz wprowadzania i rozwijania innowacji. Konferencje skierowane są do studentów i doktorantów. Nabór wniosków o uczestnictwo w konferencjach już trwa! Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej organizatora i przesłanie wypełnionego kwestionariusza na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Konferencje odbędą się:
• 17 października 2016 (poniedziałek) we Wrocławiu
• 18 października 2016 (wtorek) w Katowicach
• 19 października 2016 (środa) w Kielcach
• 20 października 2016 (czwartek) w Warszawie
• 24 października 2016 (poniedziałek) w Poznaniu

Dodatkowo odbędą się warsztaty:
• 14-16 października 2016 dla studentów

Zapraszamy studentów i doktorantów do wzięcia udziału w Konferencjach. Udział w nich jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy Kadrę Naukową do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:
• kreowania innowacji, • zarządzania własnością intelektualną,
• wprowadzania na rynek nowych rozwiązań,
• korzyści ze współpracy środowiska akademickiego i przedsiębiorstw.

Organizatorzy oferują: opublikowanie w monografii pokonferencyjnej artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Zapraszamy Przedstawicieli Biznesu do podzielenia się wiedzą w formie 20-30 minutowej prezentacji z zakresu:
• prowadzenia prac B+R w przedsiębiorstwie,
• opracowanych/wdrażanych innowacyjnych rozwiązań,
• pozyskiwania źródeł finansowania prac B+R,
• korzyści z prac B+R, • zarządzania pracami B+R w przedsiębiorstwie,
• problemów w rozwoju prac B+R, • dokumentowania prac B+R, • ochrony własności intelektualnej.

Organizatorzy oferują: umieszczenie materiałów promocyjnych przedsiębiorstwa w monografii pokonferencyjnej (1 strona) i/lub artykułu (min. 20 000 znaków) o tematyce związanej z przedmiotem konferencji.

Każdy uczestnik oraz prelegent otrzyma imienny Certyfikat uczestnictwa w Konferencji Start Innowacji.

Szczegóły na stronie internetowej organizatora

Dodatkowe informacje:
tel.: 505 073 322