W imieniu organizatorów chcielibyśmy zaprosić do udziału II edycji sympozjum Młodzi. Technika. Przemysł 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniu 9 marca 2017 w godz. 9-17 na Wydziale Elektrycznym Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie przy ul. 26 Kwietnia 10. Głównym tematem jest energetyka odnawialna i jemu będą poświęcone prelekcje w tym dniu. Dodatkowo odbędzie się panel dyskusyjny „Praktykant. Inwestycja czy obciążenie - o jakości praktyk i staży odbywanych przez uczniów, studentów i absolwentów”. Głos oraz pytania i spostrzeżenia aktywnej części braci studenckiej będą niezwykle cenne w tej dyskusji. Wstęp jest bezpłatny.

Panel ma charakter otwarty i przewiduje aktywny udział jego uczestników. Wydarzeniem towarzyszącym są Targi Praktyk. Każdy odwiedzający będzie miał okazję porozmawiać z przedstawicielami firm o czekającej na niego karierze zawodowej.

Wśród wystawców są m.in.:
· Urząd Komunikacji Elektronicznej
· RW Swiss Automation Sp. z o.o.
· Marcontrel Sp. z o.o. · ASTOR
· brightONE Sp. z o.o.
· Globallogic S.A.
· SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.
· Animex Foods Sp. z o.o.
· Mobica Limited Sp. z o.o.
· B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.
· ELEKTROBUDOWA SA
· NSG Group
· Bridgestone
· LM Wind Power
· KK Wind Solutions Polska sp. z o.o.
· Avid Technology Poland sp. z o.o.
· ST3 Offshore

Dodatkowe informacje: