Ogłoszono nabór na letnie praktyki w Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W ramach praktyk wybrani studenci i doktoranci z różnych uczelni i kierunków już po raz jedenasty stworzą interdyscyplinarny zespół poświęcony rozwikłaniu naukowych problemów postawionych przez dynamiczny świat biznesu. Aby dołączyć do zespołu praktykantów, należy przesłać aplikację (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy). Zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.