Już wkrótce 17.12.2013 o 15:30 w Sali Senatu Akademii Morskiej odbędzie się I Otwarte Spotkanie Kół Naukowych. W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Kół Studenckich naszej uczelni oraz delegacje z innych uczelni: Uniwersytetu Szczecińskiego, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach spotkania planujemy poczęstunek, wprowadzenie do tematyki ochrony studenckiej własności intelektualnej, emisję filmu poświęconego inżynierii odwrotnej oraz dyskusję. Zapraszamy na spotkanie członków Kół Naukowych oraz niezrzeszonych studentów, którzy chcieliby dołaczyć do społeczności organizacji studenckich.
Zgłoszenie uczestnictwa