Już 07 stycznia 2014 w Sali Senatu o godz. 15:30 kolejne spotkanie naszego Koła. W ramach zajęć wyselekcjonujemy składy zespołów oraz przeprowadzimy burzę mózgów w celu ustalenia kierunków działań mających na celu opracowanie rozwiązań technicznych, które znajdą zastosowanie w samochodzie roku 2030. Możliwości jest wiele. Na rozgrzewkę zachęcamy do obejrzenia wystąpienia prof. J. Christiana Gerdesa w ramach konferencji TEDx - Stanford.

Jego zespół pracuje nad autonomicznym pojazdem przyszłości, a sam prof. J. Christian Gerdes był mentorem Opiekuna Naukowego naszego Koła podczas 3-tygodniowego stażu naukowego w Volkswagen Automotive Innovation Lab i Dynamic Design Lab na Uniwersytecie Stanforda w USA.