Nasze Koło ponownie poszerzyło swoje zasoby w materiały do szybkiego prototypowania. Dzięki funduszom pozyskanym od Prorektora ds. Nauczania AM w Szczecinie dr inż. Piotra Treichela, Studenckie Koło Naukowe Innowatora "Ordo ex Chao" zakupiło 3 zestawy klocków LEGO Creator 6166, które charakteryzują się dużą liczbą elementów (405 szt./zestaw) takich jak: okna, dachówki, koła, drzwi, podstawowe klocki i płyta budowlana 16" x 16".

Niedawno na zajeciach z prototypowania i testowania produktów mięliśmy okazję przekonać się na własnej skórze o przydatności klocków LEGO w wizualizacji własnych koncepcji. Nowozakupione klocki wraz z będącym w posiadaniu Koła robotem LEGO Mindstorms 9797 NXT 2.0 będziemy wykorzystywać do budowy prototypów. A okazja do tego będzie już wkrótce, w ramach projektu na opracowanie rozwiązania znajdujacego zastosowanie w samochodzie przyszłości.

.