W dn. 28 stycznia 2014 zrealizowaliśmy kolejne zajęcia Koła poświęcone projektowi innowacyjnych systemów dla "samochodu przyszłości". Naszym gościem specjalnym, była Pani Katarzyna Gliszczyńska z poznańskiej firmy Cloud Design - doświadczona trenerka oraz konsultantka i realizatorka wielu projektów, w których efektywnie wykorzystywany jest design thinking, japońska metodyka Kaizen i inne "filozofie rozwoju produktu".

Na spotkaniu omówilismy pomysły rozwiązań technicznych wypracowane w poszczególnych zespołach. Wykonalismy wstępne prototypowanie oraz nakreśliliśmy dalsze plany działań poszczególnych zespołów. Poniżej kilka zdjęć z prac Koła.