W poniedziałek 16.06.2014 roku w Sali Senatu w godzinach 14:00-18:00 przeprowadzone zostały warsztaty z praktycznego wykorzystania narzędzia wspomagajacego realizacje przedsięwzięć pod nazwą Business Model Canvas. Zajęcia prowadziła Agnieszka BanrowskaFoundation Innovation Centre FIRE. Uczestnicy zostali podzieleni na zespoły robocze. W jednym z nich aktywnie działali członkowie Koła pracując wspólnie z dr.inż. Zenonem Grządzielem, dr inż. Boguszem Wiśnickim oraz Opiekunem Naukowym Koła. Tematem rozwijanym przez nasz zespół jest "Podwodny zespół prądotwórczy" opracowany przez prof. Bolesława Kuźniewskiego. Organizatorem wydarzenia było CTTM.