Biuro Karier zaprasza studentów Akademii Morskiej w Szczecinie na bezpłatne szkolenie pt: "Komunikacja w miejscu pracy z uwzględnieniem aspektu międzykulturowego". Trening przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kompetencje komunikacyjne w kontekście budowania relacji w miejscu pracy, z uwzględnieniem specyfiki środowiska pracy absolwenta Akademii Morskiej. Zajęcia uwzględniają aspekt międzykulturowy, który zazwyczaj stanowi poważną barierę komunikacyjną w organizacjach. Dzięki warsztatom uczestnicy poznają specyfikę komunikacji w środowisku wielokulturowym, w tym trudności wynikające z różnic kulturowych i możliwe sposoby ich przezwyciężania. Zachęcamy do udziału!

Kiedy: 26-27.11.2014r.
Miejsce: sala 306 (budynek WIET, ul. H. Pobożnego 11)
Czas trwania szkolenia: 6 godzin dydaktycznych (zajęcia odbędą się w godzinach 16:00-18:30)
Szkolenie prowadzone będzie przez trenera z firmy szkoleniowo-doradczej Sagres s.c

Jak się zapisać: Po zalogowaniu się na portalu Biura Karier korzystając z zakładki moje szkolenia/spotkania lub osobiście w Biurze Karier pok. 34
Liczba miejsc: 15, decyduje kolejność zgłoszeń!
Więcej informacji: http://biurokarier.am.szczecin.pl/aktualnosc,1144/szkolenie_dla_studentow_am.htm