STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE
INNOWATORA
„Ordo ex Chao”

Studenckie Koło Naukowe Innowatora
„Ordo ex Chao”
Akademia Morska w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2, pokoje 25 i 255
70-500 Szczecin

tel.: 91 48-09-412
tel.: 91 48-09-480
e-mail: ordoexchao@am.szczecin.pl

Efektywność i kreatywność zespołów to niezmiernie ważne elementy sukcesu w biznesie czy nauce. Co zrobić, aby Twój zespół przekształcił się w zespół wypracowujący oryginalne rozwiązania i unikatowe idee? Jak zwiększyć kreatywność zespołu? Jakie metody stosować i jak robić to dobrze? Na te pytania odpowie szkolenie „Let’s work together”, które odbędzie się 16 listopada 2015 r. w Technoparku Pomerania, w godzinach 15.30-18.00.

Szkolenie jest bezpłatne i odbywa się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2015. Do udziału serdecznie zapraszamy 3-5-osobowe grupy studentów pracujących na co dzień w kołach naukowych, realizujących prace naukowe w zespołach, doktorantów, przedsiębiorców ze swoimi zespołami projektowymi. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12.11.2015.

 
Czas:
16.11. 2015 (poniedziałek), godz. 15.30 – 18.00
 
Miejsce:
Technopark Pomerania HUB (coworking), bud. F3, parter
Szczecin, Ul. Cyfrowa 6
 
Program:
1. Zasady skutecznego brainstormingu
2. Generowanie pomysłów metodą Scamper
3. Rozwiązywanie problemów metodą Matrix 
 
Prowadzący: Tomasz Grygorcewicz, Coach, Trener i Konsultant Biznesu
 
Akredytowany coach ACC ICF, coach zespołowy metody TCI, doradca i trener biznesu, specjalista w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim w oparciu o kompetencje, praktyk NLP, absolwent ekonomii usług oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, wieloletni praktyk i pasjonat rozwoju zawodowego.  Doradza w zakresie: miękkiego HR, rozwoju zawodowego, rekrutacji i selekcji, kształtowania kariery i ścieżki zawodowej, relacji i komunikacji, motywacji,efektywności i budowania skutecznych zespołów oraz konstruktywnego rozwiązywania problemów. Właściciel firmy szkoleniowo-konsultingowej DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching.
 
Organizator:
Technopark Pomerania 

  
Copyright © 2013 Studenckie Naukowe Koło Innowatora „Ordo ex Chao” - Akademia Morska w Szczecinie