STUDENCKIE KOŁO NAUKOWE
INNOWATORA
„Ordo ex Chao”

Studenckie Koło Naukowe Innowatora
„Ordo ex Chao”
Akademia Morska w Szczecinie
ul. Wały Chrobrego 1-2, pokoje 25 i 255
70-500 Szczecin

tel.: 91 48-09-412
tel.: 91 48-09-480
e-mail: ordoexchao@am.szczecin.pl

W dniu 2 września Fundacja Rozwoju Nauki i Biznesu w obszarze Nauk Medycznych i Ścisłych zorganizuje drugą edycję ogólnopolskiej e-Konferencji Innowacyjnych Projektów Badawczych IPB. Celem wydarzenia jest wspieranie naukowców oraz rozwoju innowacji w polskiej nauce i gospodarce. Gorąco zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych.

Organizatorzy zapraszają naukowców do: zaprezentowania prowadzonych innowacyjnych projektów badawczych w formie posteru lub krótkiej prezentacji, udziału w dyskusji nad kierunkami rozwoju badań oraz polskiej gospodarki. W konferencji można wziąć udział jako słuchacz, autor posteru lub prelegent. Wystarczy łącze internetowe i czas 2 września. Po wystąpieniach przewidziana jest dyskusja, która stwarza nie tylko możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także umożliwia nawiązanie kontaktów z Naukowcami z całej Polski. Każdy z uczestników e-konferencji otrzyma certyfikat uczestnictwa oraz materiały konferencyjne. Oferujemy również możliwość publikacji referatu w formie elektronicznej lub elektronicznej i papierowej.


Więcej informacji:
konferencja-ipb.pl - na stronie znajdziesz formularz rejestracyjny
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 505 073 322
Copyright © 2013 Studenckie Naukowe Koło Innowatora „Ordo ex Chao” - Akademia Morska w Szczecinie